Незалежні медіа Прикарпаття

Завдяки реалізованим пенальті, дві команди з обласного це6нтру східної Галичини здобувають залікові пункти до свого доробку

61403837 2483865094956874 5390785638448496640 n

Крім НК «Пробій», ще два представники східної Галичини проводили свої календарні матчі у рамках чемпіонату України серед команд Першої та Другої ліг.

Про перемогу НК "Пробій" вже повідомлялось, наразі про інші два матчі.

У Волочиську, команда братів Марцінківих грала із місцевим «Агробізнесом», який після дев'яти перемог поспіль у чемпіонаті України серед команд групи А Першої ліги, перестала здобувати будь-які залікові пункти до свого активу на першому етапі поточного чемпіонату.

Єдиний м’яч у матчі був забитий із одинадцятиметрової позначки, Василем Французом, на 33 хвилині.

До омріяного 4 місця у турнірній таблиці групи А Першої Ліги, на якому наразі розташовується чернівецька «Буковина», яка свій матч гратиме завтра, у неділю, із аутсайдером тернопільською «Нивою», громадській організації, яка опікується цією командою, яку давно потрібно було розігнати, а кошти платників податків міста спрямувати на нагальні потреби ЗСУ – залишається п’ять залікових пунктів.

У «Буковини» на цю мить 15, у «Миная» -12 ( їх гра ще триває. у Хмельницькому, у якому вони перемагають «Поділля» -1:0) та у ГО МФК братів Марцінківих – 1:0.

Також завдяки пенальті, інший представник обласного центру східної Галичини, яка поцупила назву в інших, переграв самбірський «Самбір-Нива-2».

Завдяки реалізованому пенальті на 43 хвилині «сторожі», які величають себе молодою командою, переграли самбірячан, середній вік стартового складу яких у звітному матчі сягав 19,3 роки, що значно поступався віку стартового складу гостей.