Незалежні медіа Прикарпаття

НК «Пробій» здобуває свою сьому перемогу у чемпіонаті

461579567 482515931455946 7223657830162025279 n
Мить тому завершився перший матч 11-го туру чемпіонату України серед команд групи А Другої ліги сезону 2024/25.

Один із лідерів групи А Другої ліги городенківський «Пробій» свій календарний матч 11 туру проводив в Одесі.

Саме туди, у найвіддаленіший виїзд у поточному сезоні чемпіонату України, команда Володимира Ковалюка відправилась на потязі.

Як свого часу казав Віктор Колотов,  який  не тривалий час працював головним тренером у вищоліговому ФК «Прикарпаття»,  що за заліковими пунктами  на поїздах та автобусах команди не їздять.

Це вислів був сказаний, ще у 90-х.

Але часи змінюються, і маємо таку реальність, що інколи на матчі командами приходиться добиратись залізничним транспортом.

Вояж залізничним транспортом  виявився для команди із Городенки – успішно.

Команда здобула свої три залікові пункти у матчі із одним із аутсайдерів групи А Другої ліги – «Реал Фармою».

Спочатку. на 32 хвилині, кращий бомбардир усієї Другої ліги  поточного чемпіонату Богдан Оринчак – відзначився своїм 10-им забитим м’ячем, нанісши влучний удар у дальній  верхній кут площини воріт господарів із кута карного майданчика.

По перерві, яка тривала майже, як цілий ігровий тайм, що було пов'язано із оголошенням повітряної тривоги на Одещині, на 50 –ій хвилині Микола Сікач подвоїв рахунок, влучно замкнувши передачу партнера із лівого флангу,  довівши  перевагу своєї команди до двох м’ячів.

У компенсований час до основного часу гри, Роман Дитко довів рахунок до 3:0  на користь команди із східної Галичини.
 Ця звитяга НК «Пробій» дозволила команді залишитись на перших місцях у верхній частині  турнірної таблиці,  не дивлячись на результати інших матчів звітного туру, який завершиться завтра, у неділю, двома матчами групи А.