Незалежні медіа Прикарпаття

Євро 2024. Вже без італійців та датчан

GRQekZYWQAAdojq
Вчора, у суботу відбулись перші два матчі стадії плейоф на континентальному чемпіонаті Європи у Німеччині.

Першими на стадії 1/8 фіналу чемпіонату Старого континенту зустрілись швейцарці та діючі чемпіони континенту – італійці.

Матч, у Берліні, який буде приймати фінал поточного Євро 2024, зафіксував, що на Старому континенті, у кубку Анрі Далоне буде новий володар.

Забивши у кожному таймі по м’ячу у  ворота  італійців, швейцарці змусили скласти діючого чемпіона Європи свої повноваження найсильнішої команди континенту.

В іншому матчі, також був зафіксований рахунок - 2:0.

Господарі  турніру  не без проблем здолали датчан, у матчі, який тривав найдовше на цьому Євро.

У середині тайму, у зв’язку із блискавою та громом, що супроводжувався проливним дощем із градом у Дортмунді, арбітр матчу призупинив гру, відправивши команди на невеличку перерву у під трибунні приміщення 80-ти тисячного стадіону фіналіста Ліги чемпіона сезону 2023/24.

GRRCeiEWsAA1cld

Але головні події на полі відбулись вже у другому таймі. Спочатку, датчани на 50 хв., забили м’яч у ворота Ноєра, але після перегляду  VAR був зафіксований  мінімальний офсайд у гравця збірної команди Данії, і м’яч був не зарахований.

Через дві хвилини, м’яч мінімальним  дотиком чіпляє пальці  того ж таки  Йоахіма Андерсена у карному майданчику датчан, і після перегляду VAR, у ворота  Шмейхеля  призначається пенальті, яке бездоганно реалізовує  пенальті Гаверц.

На 69 хв. Мусіяла, на якого покладають великі надії у німецькому футболі, доводить перевагу  своєї  до двох м’ячів, забезпечуючи їй вихід до наступного раунду Євро 2024.

GRRO72XbcAAo5rX

Сьогодні, у неділю, відбудуться ще два матчі стадії 1/8 фіналу.

О 19:00, у Ґельзенкірхені, зустрінуться англійці із словаками, а о 22:00. У кельні, свій матч цієї стадії зіграють іспанці та грузини.

Переможець матчу Англія-Словаччина, у наступному раунді зустрінеться із Швейцарією,  а переможець пари Іспанія – Грузія, із збірною Німеччини.

Володимир Омом

Новини Прикарпаття

Прикарпатця оштрафували на 153 тисячі за вирощування і продаж тютюну

11 жовтня 2024

На своїй присадибній ділянці 42-річний чоловік посадив і...

У Курській області загинув прикарпатець Сергій Романів

Шостого жовтня в Курській області загинув військовослужбовець із...

Прев'ю. Україна - Грузія, матч який би мав реабілітувати українську збірну у Лізі націй УЄФА

Прев'ю.  Україна - Грузія, матч який би мав реабілітувати українську збірну у Лізі націй УЄФА

Сьогодні, 11 жовтня,  у польській  Познані,  у рамках...