Незалежні медіа Прикарпаття

В той час, коли команда братів Марцінківих «відпочивала», НК «Пробій» намагався повернутись на перші місця у групі А Другої ліги

авто 333
Сьогодні,  двома матчами у групі А Другої ліги завершився  10 тур.

У населеному пункті, який є третім за висотою над рівнем моря, після Самбора та Стрия, де відбуваються футбольні  матчі групи А Другої ліги, городенківський «Пробій»  зустрічався із ФК «Вільхівці»,  намагаючись  повернути собі перші сходинки у турнірній таблиці.

Вже на другій хвилині матчу у Вільхівцях, але тих, що на Закарпатті, був відкритий рахунок в останньому матчі туру.

Скориставшись помилкою воротаря гостей Романа Сердюка, який необачливо покинув  не захищеними свої ворота, господарі повели у рахунку.

Забитим м’ячем відзначився Єгор Базаров.

До перерви  гості зрівняли рахунок.

Сталось це на компенсованій хвилині до основного часу першого тайму,  завдяки Богдану Оринчаку, для якого цей забитий м’яч став вже восьмим у поточному чемпіонаті України.

На 62 хвилині він відзначається  дублем  у матчі, доводячи лік своїм забитим м’ячам до дев'яти.

До речі, дев'ятий його матч став першим забитим ним із одинадцятиметрової позначки у поточному чемпіонаті.

Перемога на виїзді дозволила команді із Городенки повернутись у групу лідерів, маючи наразі  однакову кількість залікових пунктів із «Рухом-2» та «Куликів-Білка» , та   ділити  з ними перші три сходинки у верхній частині турнірної таблиці.

авто 335

В той саме час, команда із вкраденою назвою у інших, а також  із  бюджетом  у розмірі 13-14 млн. гривень,  які  цілковито  можливо   є  сумнівного  походження,  неспроможна була навіть здобути перемогу над явним аутсайдером групи А -  одеською  «Реал-Фармою».
 1:1 -  у матчі  явних  аутсайдерів  групи А Другої ліги,  на стадіоні спорткомплексу ІФНТУНГ ім. А. Гемби.

У Першій лізі групі А., були зіграні матчі 12 туру, в якому команда братів Марцінківих  не тільки була спостерігачем,  але й відпочивала, як і міський голова обласного центру східної Галичини,  у неділю.

Як  попередньо анонсувалось, звітний тур нічого доброго та позитивного не приніс команді сумнівної та кримінальної громадської організації на яку продовжують марнотратно витрачати кошти платників податків міста, замість того щоб їх спрямувати на нагальні потреби ЗСУ.

Їх голові конкуренти у боротьбі  за 4-ту сходинку у турнірній таблиці за підсумками першого етапу здобули чергові залікові пункти.

авто 334

«Металіст» святкував свою 4 перемогу у сезоні, перемігши тернопільську «Ниву» - 2:0.

«Буковина» зіграла у нічию із «Поділлям» - 1:1.

«Минай» здобув також перемогу, яка для команди із Закарпаття стала другою у  чемпіонаті.

Перемога  над «Агробізнесом» ( 3:1),  для якого поразка стала першою у чемпіонаті,   дозволила  «Минаю»  випередити команду братів  Марицинківих  на два залікові пункти,  посунувши її із п’ятої сходинки турнірної таблиці, де вона перебувала перед звітним туром, маючи найбільше зіграних матчів серед команд, які  розташувались нижче 5 сходинки у турнірній таблиці.