Незалежні медіа Прикарпаття

Без перемог

455031322 449803934727146 5544563870841029802 n
Лідер групи А Другої ліги городенківський «Пробій»,  свій календарний матч грав на стадіоні «Авангард», в обласному центрі Закарпаття.

Почавши матч активними діями в атаці в Ужгороді, проти  місцевої команди  із такою ж назвою, футболісти «Пробою» наразились на контратаку,  в якій й пропустили на 10 хвилин, від Емере Антонія Даніеля Чуквебука.

До честі команди Володимира Ковалюка, вона продовжила грати у той футбол, у який розпочала матч.

Як наслідок, така  тактика  принесла їм  успіх

На 28 хвилині,  футболісти «Пробою» змусили  помилитись  захист господарів поля,  що дозволило їм  зрівняли  рахунок.

Автором забитого м’яча став Богдан Оринчак, для якого той м’яч став  четвертим забитим у поточному чемпіонаті.

457464710 463350390039167 6552378305856576343 n

Аналогічно  продовжували грати  гості й у наступному.

На 59 хвилині вони друге вразили ворота господарів поля, завдяки влучному удару Ростислава Волошиновича, але м’яч не був зарахований, оскільки арбітром був зафіксований офсайд у гравця «Пробою».

На 67 хвилині,  від другого  пропущеного м’яча,  закарпатців врятувала перекладина воріт, який стала на заваді тому щоб м’яч знову  побував у сітці їх воріт.

У наступному обидві  команди обмінялись небезпечним моментами біля воріт своїх суперників, але жодна з них так і не спромоглась змінити рахунок.

Нічия 1-1, яка принесла ні тільки один заліковий пункт до скарбнички  НК «Пробою» у турнірній таблиці, але засвідчила першу втрату очок команди із Городенки у  чемпіонаті Другоїх ліги.

Нічия в Ужгороді, дозволяє команді Володимира Ковалюка зберігати лідерство у своїй групі, навіть не дивлячись на те, що інші матчі будуть зіграні завтра.

Команда братів Марцінківих, яка не тільки  марнотратно утримується роками  за кошти платників податків  обласного центру східної Галичини, але й цілковито у  злочинний спосіб  фінансується під час кровопролитної війни в Україні, коли кошти потрібно спрямовувати на нагальні потреби ЗСУ у боротьбі із кацапською  ордою,   свій календарний матч проводила у Хмельницькому.

Перший м’яч у матчі був забитий господарями поля, які  бездоганно «зловили» гостей у контратаці.

Сталось це на 52 хвилині., коли Вадим Шаврін  засмутив Андрія Бобинця.

У наступному гості, виключно бездарній , інакше її не назвеш,  грі господарів поля у захисті своїх воріт,  двічі відзначились  із пенальті, які реалізував Василь Цюцюра,  на 54 та 58 хвилині.

Як кажуть, Бог любить трійцю.

Саме так образно можна назвати призначення третього пенальті  арбітром у матчі,    що проходив на центральному стадіоні Хмельницька – «Поділля».

Цього разу, на 87 хвилині,  пенальті  було призначений у ворота гостей, який  чітко  виконав Вадим Шаврін, який відзначився, як і Василь Цюцюра, дублем у матчі.

458920233 1034163155379471 1179120413413806853 n

Нічия, яка будь-якої користі  у турнірній таблиці команді братів Марцінквих не принесла, оскільки ГО МФК залишається  на умовній  останній сходинці у турнірній таблиці (ФК «Хуст» припинив участь у чемпіонаті,  і у групі А Першої Ліги  залишається вісім команд), із найгіршим  показниками,  на даний час,  з усіх інших команд групи.

І на завершення про команду, яка  не може не похвалитись із моменту свого створення, із 2020 року, жодною  суттєвою звитягою у футболі, зате якій характерно все  красти, починаючи від назв в інших спортивних клубів  та  команд, прогнозовано зазнала  чергової своєї поразки.

У Винниках, на стадіоні ім. Б. Маркевича, на якому  проводиться реконструкція  центральної трибун для вболівальників, вона зіграла  із другою командою «Рух».

Як це традиційно  прийнятно із  тією командою Аляксандра Бубена, вона  завжди,  в одному із таймі,  кардинально вирішує долю будь-якого матчу за своєї участі.

Не виключенням став і поєдинок із «Рух -2», в якому доля матчу була вирішена протягом двох хвилин, у другому таймі.

А саме,  із 54 по 56 хвилину, коли  «сторожі»  пропустили одразу ж два «вогняно-сталеві»  м’ячі  у свої ворота.

Навіть не дивлячись на те, що один м’яч вони спромоглись відіграти,  який  жодним чином їх не виручив, оскільки  він став слабою  втіхою у четвертому поспіль матчі, яку команда із вкраденою  назвою програє, пропустивши у них дванадцять м’ячі, найбільше з усіх команд групи А.

Могли пропустити й тринадцятий, але львів'янин Андрій Кіцела, не реалізував пенальті, пробивши поруч із стійкою воріт гостей.

Світлини  - Василя Федоріва та ФК «Поділля»

Володимир ОМОМ

Новини Прикарпаття

Хто може претендувати на відтермінування від служби в армії. ВІДЕО

16 вересня 2024

Можливість отримати відстрочку від призову до ЗСУ.

Агресор заробив на викраденому зерні не менше мільярда доларів

Агресор заробив  на викраденому зерні не менше мільярда доларів

Із 2022 року країна-терорист разом із партнерами...

Як грали команди східної Галичини протягом останнього часу

Як  грали  команди східної Галичини протягом останнього часу

На минулому тижні та сьогодні  відбулися чергові...

Що відомо про опалювальний сезон в Івано-Франківську

Івано-Франківська громада активно готується до осінньо-зимового періоду.

З російського полону повернувся оборонець "Азовсталі" з Івано-Франківщини Іван Сметанюк

13 вересня 2024 року з російського полону повернувся...