Справжні й різноманітні бариги у місцевому футболі, із різноманітних сумнівних за репутацією організацій - ГС ІФОАФ та ГС ІФРАФ, які роками сидять у будинку по вул. Чорновола, 80 - продовжують займатись справжнім баришництвом у футболі, навіть під час кровопролитної війни в Україні.
У матеріалі ціла мова про старт нікому непотрібного, під час кровопролитної війни в Україні - чемпіонату та першості Івано-Франківської області та аналогічних змагань на території Івано-Франківського району, які традиційно супроводжуються різноманітними скандалами.
Не пройшло доби, і ось стало відомо про черговий скандал, за участі справжніх бариг у місцевому футболі, що був під час матчу першості Івано-Франківської області, у Галичі, у так званій групі Б, яку вони величають Друга ліга.
Завчасно, на матч, на стадіоні «Колос», який знаходиться поблизу берега річки Дністер, із мальовничого Делятина виїхала команда «Прут».
Виїхала вона у повному складі, але подолати відстань, у понад як 80-ть км, змогли не всі.
Десь по дорозі до Давнього Галича, автобус із командою зупинили на блок-пості.
Як наслідок особи, що не тільки є футболістами «Прута», але й військовозобов'язаними, були затримані працівниками поліції та ТЦК та СП, і на перший свій матч нового сезону, так і не змогли потрапити.
Команда «Прут» все ж у неповному складі доїхала та Галича, маючи у своєму складі тільки 11 футболістів.
Про ситуацію вони розповіли справжньому баризі, що не тільки є єдиним першим заступником пенсіонера із «Фонтуша», який ще встигає обіймати посаду голови ГС ІФОАФ, але ще є виконавчим директор тієї сумнівної та кримінальної структури, яка роками знищує місцевий футбол – Василю Сікорі.
Саме цікаве, що той Сікора, роками, без будь-яких правових підстав сам себе призначає делегатом/інспектором на футбольні матчі, на яких спеціалізується, як фахівець із баришництва та пиятства.
Наразі невідомо чи на той час, гостинні господарі поля вже пригостили «гостя» оковитою, із різноманітними наїдками, але не бажаючи вникнути у реальну проблему команди гостей, особа, яка ніколи не побачиш на жодному футболі, де вона має особистий зиск – зайнятись баришництвом чи пияцтвом – зобов’язала грати матч команді гостей, у складі якої навіть не було жодного гравця на заміні.
Із інсайдерської інформації, стало відомо, що господарі поля не були проти про перенесення матчу, але проти цього категорично був барига Сікора, якому потрібно було би повернути отриманий гонорар за матч, у розмірі 900, 00рн, міському голові Галича, з якого громадянин Сікора ще жодного разу не сплатив бодай жодного копійки, в тому числі військовий збір та подохідний податок з громадян.
Про повернення коштів. які він у протиправний спосіб взяв у того ж таки міського голови Гвалича, на заправку автомобіля, яким сам приїхав та привіз до Галича, таких як він - зазначати мабуть не варто.
Як наслідок, результат матчу, який ще навіть не розпочався, а його результат вже був відомий до його початку.
І це ще без зазначення того, що одним із лайсменів матчу був М. Будункевич, який роками, системно дає хабарі, у вигляді сушених грибів, які йому просто жаль викидати, любителю грибів - В. Сікорі, забезпечивши собі у наступному, відвідування із ним тих матчів, де на них чекає «котлета» (прим. котлета – це жаргон місцевих арбітрів тієї організації, а саме хабар у вигляді грошових знаків, які дають представники однієї із команд, за досягнення нею позитивного результату у матчі).
Як кажуть, із допомогою арбітрів, насамперед так званого лайсмана М. Будункевича, господарі таки змогли переломи хід гри, але у другому таймі, і на радість першого заступника міського голови Галича - В. Дебенко, яка наразі будується у двох частинах обласного центру східної Галичини, у с Чернієві та Дем'яновому Лазі – здобути нікому непотрібну перемогу, у нікому непотрібному футбольному матчі, у нікому непотрібних чемпіонатах/першостях із футболу, які організовують справжні бариги у місцевому футболі, із будівлі по вул. Чорновола, 80.
Можливо вже пора усій обласні владі звернути свою увагу на те, що коїять бариги у місцевому футболі?
Кому потрібний такий футбол?
Світлини із соціальних мереж.
Володимир ОМОМ.