Незалежні медіа Прикарпаття

Париж 2024. Медальний залік Олімпіади-2024 після четвертого змагального дня

авто 1 46
У Парижі минув четвертий день Олімпійських ігор-2024.

Змагання пройшли у 24 видах спорту: у баскетболі 3х3, стрільбі з лука, спортивній гімнастиці, бадмінтоні, баскетболі, пляжному волейболі, боксі, веслувальному слаломі, велоспорті ВМХ, футболі, кінному спорті, фехтуванні, гандболі, хокеї на траві, дзюдо, академічному веслуванні, регбі-7, вітрильному спорті, кульовій та стендовій стрільбі, плаванні, настільному тенісі, тенісі, волейболі та водному поло.

У четвертий змагальний день Україна мала лише одну боротьбу за медаль — у жіночій командній шпазі. У підсумку українки закінчили змагання шостими, оновивши національний рекорд.

Після чотирьох змагальних днів лідерство у медальному заліку продовжує утримувати Японія — єдиною виграла сім золотих медалей.

За кількістю нагород лідерами є Сполучені Штати (26), які досі шості у медальному заліку.

Україна у медальному заліку ділить 35-те місце одразу з вісьмома збірними: Хорватією, Єгиптом, Іспанією, Гватемалою, Угорщиною, Швейцарією, Словаччиною та Таджикистаном.