Почастішали повідомлення городян та гостей міста про проблеми на міському ставі.
Зокрема незадоавільний стан та тріщини на доріжках для бігу.
За попередньою інформацією, вже є травмовані, тому ми вирішили розібратися з проблемою та дізнатися більше про можливі варіанти вирішення цієї ситуації від органів місцевого самоврядування.
Небайдужі очевидці тих сумних обставин поділилися проблемою в спільноті 1580 у Facebook.
“Вже є травмовані: розбиті коліна, лікті”, – пише містянин у соцмережі.
Самі ж користувачі у коментарях вважають, що це спричинено їздою велосипедами та самокатами по біговій доріжці. Себто попри заборону, люди продовжували їздити у не відведених для цього місцях.
Отож, з того часу почався моніторинг того питання, і було встановленоз медіапорталу “Побудовано”, що схожа проблема вже була, а саме у 2017-1018 роках, на стадії будівництва та реалізації проєкту благоустрою зони навколо озера.
Тоді Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради уклав з підрядниками договорів на загальну суму у понад 50 мільйонів гривень.
Що стосується бігових доріжок, то за їх облаштування боролись чотири учасники торгів.
Перемогу здобуло ТОВ “Івано-Франківськавтодор”, із пропозицією 16,8 млн гривень, хоча були учасники, які пропонували менші суми за свої роботи.
Підрядник отримав передплату у розмірі 6,2 млн гривень та дедлайн — кінець 2018 року.
Проте вже за кілька місяців після закінчення проєкту бруківка почала просідати та розсипатися.
До того ж правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом ймовірного розкрадання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію території міського озера.
Цей скандал набув розголосу і в результаті проєкт закінчили 10 підрядників, але саме пішохідною доріжкою, основою під неї та поліуретаном займалися ТОВ “Івано-Франківськавтодор”, ТОВ “Західбудальянс” та ТОВ “Захід-Мастерфайбр” відповідно.
Заступником директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради - Ігор Сенчук повідомив наступне:
“Найкраще, зверніться до балансоутримувача озера — Комунального Підприємства “Центр розвитку міста та рекреації”, оскільки після завершення робіт об’єкт був переданий їм на обслуговування“.
Також він додав, що причиною не є пошкодження поліуретанового покриття, а насправді там стався підрив загальної території разом з бетоном який потріскав і в результаті лопнула й доріжка.
А також те, що в КП “Центр розвитку міста та рекреації” вже знають про цю проблему і займаються нею. Але як та яким чином не пояснив.
Після цього, було декілька дзвінків до балансоутримувача, а саме до керівниці КП Василюк Руслани Михайлівни.
Наразі вона не відповідає на дзвінки, ухиляючись від спілкування та відповіді на питання., мабуть десь відпочиає на морі, за кордоном.
За матеріалами ЗМІ.