Незалежні медіа Прикарпаття

Євро 2024. Іспанія перший фіналіст

GSE1bJtW4AA4bB9
Збірна команда Іспанія, перемігши  у Мюнхені, французьку збірну стала першим фіналістом континентального чемпіонату, який вже скоро завершиться у Німеччині.

Ось і підходить до  свого логічного завершення  чемпіонат Старого континенту.

Вчора, у першому півфінальному  матчі  був визначений перший фіналіст, який очікує свого суперника, сьогодні ввечері, за результатами  іншого півфінального матчу Англія – Нідерланди.

Вчорашній матч у Мюнхені, розпочався жваво.

Не дивлячись на те, що більш активними, на перших хвилинах гри були іспанці, першими рахунок відкрили французи.

Бездоганну передачу від Кіліана Мбаппе завершив влучним ударом головою Коло Муані у площину воріт іспанців.

Сталось це на 9 хвилині першого півфінального матчу.

До речі, цей  забитий м’яч став першим для французів, який вони забили на поточному Євро із гри, оскільки до цього м’ячі у ворота своїх суперників вони забивали виключно завдяки авто голам та  пенальті.

Як потім виявилось, забитий м’яч безпосередньо з  гри, на 490 хвилині за сумою усього часу зіграного ними,  став для них останнім на цьому континентальному чемпіонаті так, як французи  більше й не забивали на ньому.

Іспанія  не тільки змогла  реабілітуватись за помилку у захисті, яка призвела до пропущеного м’яча, але  кардинально змінити хід матчу на свою користь.

Спочатку, на 21-й хвилині, Ламін Ямаль неймовірним ударом із-за меж карного майданчика  суперника влучив у дев'ятку, після того, як м’яч відрекошетив від  штанги воріт французів.

GSEnLeXXQAAWvng

Вінгер іспанської «Барселони,  у віці 16 років та 362 дні став наймолодшим автором  забитого м’яча  в історії не тільки континентальних чемпіонів  Європи, але й планетарних чемпіонатів.

Через 4 хвилини, вболівальники стали свідками не тільки останнього м’яча у матчі, але й переможного для «червоної фурію»

На 25-й хвилині. Дані Ольмо виграв боротьбу в Орельєна Чуамені та пробив із-за меж карного майданчика, м'яч рикошетом від Жюля Кунде влетів у сітку,  У протоколі матчу. цей забитий м’яч був записаний УЄФА на Дані Ольмо, у якого вже на рахунку три забиті м’ячі на цьому Євро, якими він відзначився у трьох матчах на стадії плейоф, у ворота збірних команд ГрузіЇ, Німеччини та Франції.

GSE2GiTXYAIVi7u

Сьогодні, о 22:00, у Дортмунді, збірні команди Англії та Нідерландів визначать другого фіналіста Євро 2024.

Збірна команда  Англії опинилася на порозі історичного для себе досягнення.

Команда «трьох левів» близька до свого другого поспіль   фіналу на континентальному чемпіонаті.

Для цього  необхідно  зробити один крок. Перемогти збірну команду  Нідерландів, якій вперше, за останні 20-ть років, із 2004-го,  вдалося досягти півфіналу Євро.