Незалежні медіа Прикарпаття

Євро 2024. Вже без збірних команд Німеччини та Португалії

GRyI 4EXMAA0nh8
Вчора, на континентальному чемпіонаті з футболу, який проходить у Німеччині, відбулись перші два чвертьфінальні матчі.

Першими на цій стадії зустрілись збірні команди Іспанії та Німеччини. Матч який би прикрасив будь-який фінал турніру.

Тільки на початку другого тайму, одній із команд вдалось відкрити рахунок к матчів у Штутгарті.
Дані Ольмо, на 52 хв., засмутив  воротаря господарів чемпіонату Ноєра.

В наступному, команди продовжували атакувати ворота один одного, але фактично на завершальних стадіях їм заважали дії захисні редутів суперника чи неточність у завершальній фазі.

Здавалось, що матч так і завершиться, але іншої думки був Флоріан Вірц, який за хвилину до завершення основного часу у матчі зрівняв рахунок, перевівши гру у додатковий час.

GRveSWJW4AAa vD 1

Для іспанців цей пропущений м’яч, став першим на поточному чемпіонаті. Вони його пропустили 449 хвилині свого п’ятого матчу на Євро 2024.

У додаткових двох таймах, суперники обмінялись низкою небезпечних моментів, але досягти успіху не змогли.

Здавалось команд, для виявлення переможця очікує сері пенальті, але на останній хвилині другого додаткового тайму  Мікель Меріно не тільки забиває переможний м’яч у цій грі, але позбавляє Німеччину на продовження боротьби  у чемпіонаті Європи.

В іншому матчі, між збірними Франції та Португалії, команди все ж таки визначали переможця у серії одинадцятиметрових ударів.

Основний та додатковий час у цьому матчі, в якому захист обох команд був вищий за напад,  приніс «суху» нічию (0:0).

Французи усі свої удари виконали бездоганно, натомість гравець Португалії Жоау Феліш, який вступив у гру на 120+6 хв., влучив у стійку воріт.

Цей промах фактично поставив крапку на  продовженні виступу збірної Португалії  на поточному Євро, у якому їх зірка Криштіано Роналду зіграв свій шостий постіль континентальний чемпіонат,  у якому не зумів відзначитись забитим м’ячем.

При цьому варто відзначити, що  гравці збірної команди  Франції, у своєму п’ятому матчі на поточному Євро, так і не змогла вразити ворота суперника з гри.  Забивались тільки автоголи та реалізувався один одинадцятиметровий у грі.

Французи залишаються єдиною командою, яка ще не пропускала м’ячі, безпосередньо  у  матчі, єдиний м’яч був пропущений під час реалізації одинадцятиметрового  поляком Робертом Левандовські, у матчі групового етапу. Але не дивлячись на це - збірна команда Франції вже у півфіналі.

GRwWnj2WgAAQV8S

9 липня, у першому півфіналі зустрінуться збірні команди Іспанії та Франції.

Суперники іншого півфіналу Євро 2024 визначаться сьогодні.

У першому матчі, який розпочнеться о 19;00, у Дюссельдорфі, гратимуть Англія та Швейцарія, а через три години (о 22:00), у Берліні, зустрінеться Нідерланди та Туреччина.

Володимир Омом

Новини Прикарпаття

Україна може стати членом НАТО навіть з тимчасово окупованими територіями – Столтенберг

05 жовтня 2024

Колишній генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна...

Прев'ю. До звичного календарного матчу, який ще не розпочався, але вже має негативні тенденції

Сьогодні, у суботу, 5 жовтня,  розпочнеться  9-ий тур...