У неділю, 28 березня, позачергові вибори народного депутата України по ОВО №87.
Незважаючи на свій великий успіх у бізнесі, політичну діяльність на теренах області, власну самодостатність депутат Івано-Франківської обласної ради, кандидат в депутати до ВРУ Олександр Шевченко хоче повернутися до великої політики, в якій уже був з 2012 по 2019 рік.
Опирається на приклад відомих історичних постатей України, які були багатогранними особистостями, зокрема Андрея Шептицького. "Бути політиком - це певна місія в житті, яку не можна зневажити, бо це як талант. Якщо я можу - чому ні? Державотворці - сильні люди, від їхніх рішень залежить доля цілої країни.
Питання національної безпеки, соціального захисту населення, розвитку територій - це дуже важливо. Земля, ліси, надра - необ'ємний пласт роботи на законодавчому рівні. Я готовий до відповідальності за добробут Прикарпаття й України - тому й балотуюсь у Верховну Раду", - заявив у ефірі ОТБ "Галичина" Олександр Шевченко.
Політик переконує, що до виборів потрібно ставитися серйозно - адже це громадянський обов'язок. "Бездумно й емоційно, або комусь на зло вибирати не треба. Процес виборів вимагає холодного розуму, чіткого аналізу, прагматичного підходу й прямої відповіді: а що той чи інший кандидат зробить як представник Верховної Ради для свого округу? І оцінюючи його діяльність, слід опиратись не на фейки, а на реально зроблені ним корисні справи для розвитку краю."
Цьогорічну передвиборчу кампанію Олександр Шевченко не називає особливою, незважаючи на те, що саме проти нього багато гнівливих випадів опонентів та застосовується брудна технологія. Говорить, що спокійно сприймає ситуацію, не розпорошуючи емоції на негатив:"Нічого важкого у цій кампанії нема. Я з Богом і людьми - мене це тримає. Духовність і моральні якості допомагають долати буденні труднощі і, з гідністю приймати виклики часу та виходити з поєдинків переможцем. Очорнюють люди-слабаки, які не можуть у прямому протистоянні виграти. А моє правило: не відповідати опонентам злом на зло, а робити ще краще на благо людей. Для мене важливо залишатися людиною у всіх розуміннях. І ще одне поняття, яке для мене є важливим і якого я дотримуюся, - націонал-патріотизм: без ненависті до інших з любов'ю до свого".
Кандидат у депутати до ВРУ каже, що на своє ім'я працював багато років, причому дієво та результативно: успішні громади і сотні тисяч робочих місць завдяки ТК"Буковель", засновником якого є, відновлені дороги фірмою ПБС, якою керує, депутатська та громадська діяльність, Благодійний Фонд, наміри з відродження Прикарпаття... Саме це та багато іншого дає право сказати, що Олександр Шевченко - успішна, відповідальна і ефективна людина.
Рейтинги кандидатів і соцопитування лідер ПП "За Майбутнє" на Прикарпатті називає справою відносною:"Для мене рейтинг - не соціологічні опитування, а люди на зустрічах, кількість звернень від мешканців громад і мої виборці на виборах. Я ніколи не акцентую увагу на тому, що я кращий за когось, я - інший. Маю досягнення, за які мене поважають і вважають авторитетною людиною - мені цього достатньо. До речі, ні в Україні, ні поза нею нема людини, яка би могла вплинути на моє політичне рішення. Це я про прізвище Коломойського, з яким мене асоціюють. Хочу наголосити: я - Шевченко і цим все сказано!"
Олександр Леонідович Шевченко - місцевий кандидат. Народився в Коломиї, останні 10 років мешкає в с.Поляниця (тепер Надвірнянський р-н), виборець 87-го округу. Розповідає, на голосування 28 березня прийде з родиною. Своїм прихильникам пригадує, що його прізвище у бюлетені - перше у списку однофамільців. А загалом, закликає кожного виборця не бути байдужим, а прийти на дільницю і проголосувати, щоб не відмежовуватись від громадянських справ і потім не перекладати відповідальність за те, що діється в державі, на інших.